0

معرفی آیفون 12 اپل ظاهرا تا فصل پاییز به تعویق افتاده است

akrales 190913 3666 0391 750x430 1

مدیرعامل برادکام که یکی از تامین‌کنندگان اصلی اپل برای تامین سخت‌افزارهایی نظیر تراشه وای‌فای به حساب می‌آید، امروز به طور تلویحی اعلام کرد خط تولید آیفون 12 امسال با تاخیر مواجه می‌شود و دیگر در ماه سپتامبر (شهریور) شاهد معرفی این گوشی نخواهیم بود. انتظار می‌رود آیفون‌های آینده در سه ماهه چهارم روانه بازار شوند.

طبق گزارش منتشر شده توسط بلومبرگ، مدیرعامل برادکام اطلاعات بیش‌تری را از سری آیفون 12 را به اشتراک گذاشته است، البته بدون آنکه نامی از اپل ببرد. هاک تان مدیرعامل برادکام، در یک کنفرانس اعلام کرده است که مشتری بزرگ آن‌ها در آمریکای شمالی در معرفی محصول اصلی خود تاخیر خواهد داشت.

هاک تان، معمولا اپل را به این عنوان خطاب می‌کند. او اعلام کرده است که این تاخیر به معنای ایجاد شکاف در کسب درآمد توسط برادکام است که امسال یک فصل دیرتر اتفاق می‌افتد. تاخیر در خط تولید آیفون 12 برای برادکام حائز اهمیت است. زیرا منبع اصلی کسب درآمد این شرکت را به سه ماهه سوم سال 2020 منتقل خواهد کرد.

The iPhone 12

این خبر آنچه را تاکنون از زبان بلومبرگ، WSJ و تحلیلگر معروف Ming-Chi Kuo در خصوص زمان معرفی آیفون 12 اپل شنیده‌ایم را تایید می‌کند. در حال حاضر انتظار می‌رود اپل در ماه اکتبر (مهر) از سری آیفون 12 رونمایی کند.

اگرچه صحبت‌های مدیر عامل برادکام اندکی کلی‌تر است و تنها به فصل چهارم سال 2020 اشاره دارد. البته این امکان وجود دارد که اپل هم‌چون همیشه محصول خود را معرفی کند و عرضه آن در بازار را با یک ماه تاخیر انجام دهد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر بخوانید