0

رونمایی لاجیتک و Herman Miller از صندلی گیمینگ ۱۴۹۵ دلاری

acer predator osim gaming chair primary 100849804 large

شرکت Herman Miller که در زمینه تولید مبلمان اداری گران قیمت فعالیت می‌کند، در همکاری با لاجیتک از صندلی گیمینگ Embody با قیمت ۱۴۹۵ دلار رونمایی کرد.

 اين صندلي همچنين از مكانيزم پيشرفته جلو و عقب كردن قسمت كمر و فوم هاي مجهز به مس براي خنك كردن كاربر برخوردار است. علاوه بر اين قابليتي به نام Dynamic Pixel Circulation دارد كه وزن كاربر را متناسب با تكان هاي او حين بازي كردن توزيع مي كند. صندلي گيمينگ Embody در قسمت جلو شبيه بسياري از صندلي هاي اداري گران قيمت است، اما سازنده در قسمت پشتي از رنگ آبي روشن استفاده كرده كه به جذاب تر كردن آن براي گيمرها تا حدودي كمك كرده است. 

logitech gaming chair 1 1

Herman Miller مي گويد صندلي گيمينگ Embody براي كاربران توييچ ساخته شده و اين شركت براي آگاهي بيشتر از نحوه نشستن بازيكنان ورزش هاي الكترونيكي، از لاجيتك براي ساخت آن كمك گرفته است.

همكاري Herman Miller و لاجيتك به همين محصول ختم نشده و اين دو شركت از چندين ميز گيمينگ و همچنين يك پايه مانيتور به نام Ollin Gaming Monitor Arm نيز رونمايي كرده اند. اين پايه كه ۲۹۵ دلار قيمت دارد، به گفته سازنده به كاربر كمك مي كند تا از ظاهر زشت پايه مانيتور خلاص شود. ميز گيمينگ Motia Gaming Desk نيز با قيمت ۱۲۹۵ دلار به بازار عرضه شده است. محصولات ياد شده از سايت رسمي شركت Herman Miller يا لاجيتك از هم اكنون قابل خريداري هستند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر بخوانید