0

رنگ بندی جدید گلکسی فلیپ 3 در آنپکد 2021 سامسونگ

کمپانی کره‌ای سامسونگ در بخش دوم رویداد آنپکد 2021 با رونمایی از رنگ بندی جدید گلکسی فلیپ 3 هواداران این گوشی انعطاف‌پذیر را به هیجان آورد.

رنگ بندی جدید گلکسی فلیپ 3

گوشی‌های انعطاف‌پذیر گلکسی فولد 3 و فلیپ 3 در رویداد ماه اوت با تنوع رنگی محدودی معرفی شدند. اما سامسونگ چند روز پیش با انتشار یک ویدیوی تبلیغاتی همه را به هیجان آورد.

سامسونگ از طریق یک تیزر تبلیغاتی، اعلام کرد که می‌توان گوشی‌های انعطاف‌پذیر را با رنگ دلخواه سفارش داد. در این ویدیو، سه موجود فضایی با چرخاندن یک گردونه رنگی، رنگ لباس خود را تغییر می‌دهند.گ

custom colors

در حالی که عمده علاقه‌مندان از شنیدن این خبر خوشحال شده و درگیر چگونگی اجرای این طرح بودند، کمپانی کره‌ای در بخش دوم مراسم آنپکد 2021 از رنگ ‌های جدید گلکسی فلیپ 3 رونمایی کرد.

بخش دوم مراسم آنپکد 2021 سامسونگ با معرفی محصولات جدیدی همراه بوده و در این میان رنگ بندی جدید گلکسی فلیپ 3هیجان بسیاری را در دل خریداران آینده این محصول به وجود آورد. 

پنج رنگ جدید خاکستری، صورتی روشن، سفید، آبی و زرد به تنوع رنگی گوشی Galaxy Z Flip 3 اضافه شده‌اند. بدین ترتیب، این اسمارت فون انعطاف‌پذیر حالا با رنگ‌های مشکی مات، بنفش روشن، کرمی، سبز، سفید، صورتی روشن، آبی و زرد در قفسه فروشگاه‌ها قابل‌دسترس است.

02 214

با این رنگ بندی و استراتژی جدید سامسونگ، مشتری می‌تواند گوشی فلیپ 3 را از بین 49 ترکیب رنگی متفاوت سفارش دهد. دستگاه هم در ظاهر و هم در باطن، شخصیت کاربر را به خوبی بازتاب می‌کند.

گوشی گلکسی فلیپ 3 نسخه Bespoke Edition مطابق با سلیقه کاربر در اختیار او قرار می‌گیرد و با قیمت 1099 دلار به فروش می‌رسد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر بخوانید